BAYRAKTAR SOLAR ENERJİ

hakkımızda
Hakkımızda

BAYRAKTAR SOLAR ENERJİ

BAYRAKTAR SOLAR ENERJİ İNŞ.SAN.TİC A.Ş. 2010 yılından günümüze, yenilenebilir enerji alanında, sürdürülebilir çözümler üreten, projeler geliştiren  arazi ve çatı tipi güneş enerji santrallerini anahtar teslim inşa eden aynı zamanda periyodik bakım, onarım ve izleme alanlarında faaliyet gösteren sektörün önde gelen Ankara merkezli EPC firmasıdır.

Günümüzde bazı fotovoltaik panel üreticileri tarafından kullanılan karekod ile fotovoltaik modül güç doğrulama sistemi, otonom yapay zeka güneş enerji santrali izleme ve yönetim sistemi ScadaWatt çatısı altında Zero Injection, dinamik personel takibi, koruma röleleri, performans takip cihazları,  meteorolojik ölçüm ekipmanları gibi yüksek teknoloji alanlarında ürünler ve inovatif çözümler üreten Bayraktar Solar Enerji A.Ş. ; yurt içinde ve yurt dışında sahip olduğu 1 GW üzeri sektörel iş tecrübesiyle faaliyetini sürdürmektedir. 

Bayraktar Solar Enerji güneş enerji santrallerinin (GES) yatırım ve teknik danışmanlığı, projelendirme, sistem tasarımı, lisanslı ve lisanssız santral kurulumları, lisans alımı ve işletme, ayrıca lisanssız üretim yönetmeliğine uygun olarak projeler planlama, projelendirme, denetim, finans ve uygulama ile kurulum sonrası teknik bakım, onarım konularında 7-24 hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Enerji sektöründe gelişen yeni teknolojiler ve inovasyon ile destekleyip, ülkemizin ekonomisine katkı sağlamayı hedefleyerek yeşil enerji alanında ülkemizde lider, dünyada referans gösterilen firmalardan olmaktır.

MİSYONUMUZ

Çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve yatırımcılarımızla birlikte sektörde farklılıklar yaratan, düşük maliyet, üstün kalite stratejisiyle sürdürülebilir ve gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmayı amaç edinmektedir.

DEĞERLERİMİZ

Kuruluşumuzdan bugüne belirlediğimiz değerler ve ilkeler doğrultusunda ilerlemekteyiz. Bayraktar Solar Enerji olarak başarı için rekabetçi, rekabet için yenilikçi, değişim için dayanaklılık stratejisiyle geçmişten bugüne ilerliyoruz.

DEĞERLERİMİZ

MÜKEMMELİ SUNMAK

Mükemmelliğin sırrı, titizlikte saklı. Deneyimin, yenilik ve inovasyonla harmanlandığı şirket yapımızda; güçlü bir organizasyon, verimli ekip çalışması ve güven odaklı yaklaşımımız ile mükemmeli sunmak için her detaya önem veririz.

YENİLİKÇİ OLMAK

Değişen dünyaya ve beklentilere en uygun hizmeti sunabilmek adına; bilgimizi, teknolojilerimizi ve hizmetlerimizi sürekli güncelleriz. Yeni fikirleri ilgiyle karşılar, eski alışkanlıkları sürekli sorgular, değişimden korkmayız.

GÜVENİLİR OLMAK

Bugüne kadar aldığımız her işi uluslararası standartları referans alarak söz verdiğimiz zamanda söz verdiğimiz kalite ile tamamladık. Bayraktar Solar Enerji olarak bize duyulan güveni karşılamak için elimizden geleni yaparız, yapacağız.

DÜRÜST VE ŞEFFAF OLMAK

Dürüstlük, adalet ve saygı müşteri, çalışan ve iş ortaklarımızla ilişkilerimizde ilk pusulamızdır. Sosyal, kültürel ve politik değerlere saygı duyuyoruz. Her zaman adil olmayı, şeffaf olmayı ve dürüst olmayı kendimize ilke olarak benimsiyor ve bu ilke doğrultusunda geleceğe doğru ilerliyoruz.

GELECEK ODAKLI DÜŞÜNME

İçinde yaşadığımız topluma, çevreye ve gelecek kuşaklara daha iyi bir yarın inşa edebilmek için, sürdürülebilirliği iş stratejimizin odağına koyuyor, kaynakların sorumlu kullanımına önem veriyoruz.
Kaliteli insan gücünü grubumuza kazandırarak, güçlü bir gelecek inşa ediyoruz.

SOSYAL SORUMLULUK

Köklerimizi asla unutmaz, içinden yükseldiğimiz topluma sadece ekonomik katkı sağlamanın ötesine geçeriz. Toplumumuza sosyal fayda sağlama hedefinin bir kurum kültürü haline geldiği yapımızda; çağdaş eğitimi, sporu, bilimi ve kültür sanatını her zaman destekleriz. Sosyal sorumluluklarımızın bilincinde olarak ilerliyoruz.

Başarılar

Ticari Başarılarımız

10 yılı aşkın iş tecrübemiz, 100’den fazla çalışanımız, kaliteli müşterilerimiz ile başarılarımızın devamlılığını sürdürüyoruz.

0 Y+
Tecrübe
0 +
Çalışan
0 +
İş Ortağı
0 +
Müşteri